O nás

Jsme tým nadšenců, kteří se rozhodli sdílet svou vášeň pro gumy, asfalt a vše, co má čtyři kola a potřebuje kvalitní obutí. Ačkoliv náš název může znít osobně, věřte, že za tímto projektem stojí skupina profesionálů, kteří se rozhodli, že svět potřebuje více humoru… a lepší pneumatiky.

Proč právě Pneu-Petr.cz?

  1. Expertní recenze: Každá pneumatika u nás prochází důkladným testováním – a to nejenom na silnici, ale i v našich vtipných komentářích. U nás se dozvíte, které pneumatiky jsou skuteční hrdinové mokrého asfaltu a které si zaslouží být pouze rezervou.
  2. Rady na cesty: Nejenže vám poradíme, jaké pneumatiky si pořídit, ale také jak na ně pečovat. A protože víme, že české silnice nejsou zrovna obrazem dokonalosti, máme pro vás spoustu tipů, jak přežít i tu největší díru na cestě – a to vše s úsměvem.
  3. Srovnávací testy: Máme pro vás pravidelné srovnávací testy, kde se utkají české silnice s pneumatikami všech typů. Uvidíte, že někdy je to skoro jako zápas sumo zápasníků – těžké, ale pořád s grácií.

Na Pneu-Petr.cz nejde jen o pneumatiky. Jde o spojení lidí s podobnými zájmy, o sdílení zkušeností a o vytváření prostoru, kde se každý může něco naučit a zároveň se dobře bavit. Naše stránky jsou místem, kde se můžete smát na vtipu o dezénech, zatímco zjišťujete, jaký tlak by měly mít vaše pneumatiky v zimě. Jsme důkazem, že i takové téma, jakým jsou pneumatiky, může být zábavné a zajímavé.

Naším cílem je stát se vaším prvním a posledním zdrojem informací, když přijde na pneumatiky. Chceme být webem, na který kliknete, když potřebujete nové letní pneu, když zjišťujete, zda jsou zimní pneumatiky povinné, nebo když se jen chcete ujistit, že vaše pneumatiky jsou připraveny na vaši příští velkou cestu. A samozřejmě, chceme být webem, který vás nejen informuje, ale i baví.

Pokud máte jakékoli dotazy, nebo si jen chcete popovídat o tom, jaký vliv má teplota na adhezi pneumatik, neváhejte nás kontaktovat. Jsme dostupní na všech běžných sociálních sítích, kde sdílíme nejen užitečné informace, ale i naše nejnovější testy a občasné meme, které každého milovníka pneumatik zaručeně pobaví.

Co nového na Pneu-Petr.cz?

Nejnovější recenze: Každý týden přidáváme nové recenze, abyste věděli, které pneumatiky jsou top a které flop. A nebojte, všechny recenze jsou psány s nadhledem a špetkou toho pravého českého humoru.

Tipy a triky: Jak si poradit s defektem v půl cesty na chalupu? Jaké pneumatiky vybrat, když je venku víc bahna než na festivalu v Trutnově? To vše a ještě více se dozvíte v našich pravidelných článcích.

Soutěže a akce: Nezapomeňte se zapojit do našich pravidelných soutěží, kde můžete vyhrát nejen nové pneumatiky, ale i další skvělé ceny. A kdo ví, možná přidáme i soutěž o nejlepší vtip o pneumatikách – takže začněte přemýšlet!

Připojte se k nám!

Tak co, přidáte se k naší pneumatikové rodině? Sledujte nás na sociálních sítích, přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nezapomeňte nás navštívit na Pneu-Petr.cz pro vaši pravidelnou dávku informací, rad, recenzí a samozřejmě humoru. Společně můžeme udělat cestování bezpečnějším, zábavnějším a možná i trochu rychlejším. Vždyť víte, jak se říká: „Život je příliš krátký na nudné pneumatiky!“